Teaser

O České kitové federaci

Česká kitová federace vznikla v roce 2011 za účelem organizace kitových sportů, pořádáním závodů, seminářů, školení a jiných významných činností kolem kiteboardingu, snowkitingu a landkitingu. ČKF zastupuje kiterskou komunitu v komunikaci se státem, mezinárodními organizacemi a vyjednává pro své členy co nejlepší podmínky k provozování kite sportu.

Lidé sdružení ve vedení ČKF mají za sebou mnoho zkušeností z pořádání  akcí a závodů, školení instruktorů IKO, pořádání, vedení a soudcování závodů světového poháru v kiteboardingu a snowkitigu. V neposlední řadě také zdatně komunikujeme a spolupracujeme se státními úřady a mezinárodními kitovými organizacemi. 
Naším cílem není kitový sport rozdělit, ale naopak sdružit co největší počet klubů, oddílů i jednotlivých kiterů do jednoho celku tak, aby při vyjednávání se státními i nestátními organizacemi byla viditelná síla našeho krásného sportu.
Příklad? Vyjednávání povolení kitingu a snowkitingu na dnes zapovězených spotech typu Luční, organizace kitingu na jednotlivých kitových spotech, zavedení jednotných pravidel, jednání s místními úřady atd.

Dále se zaměříme na pořádání seriálu Českého poháru v kiteboardingu, snowkitingu a landkitingu s uceleným rankingem a jasným bodováním. V rámci ČKF je připraveno mnoho propagačních akcí na podporu kitingu, školení rozhodčích a instruktorů za účasti těch nejpovolanějších a kompetentních školitelů. A je toho mnohem více, co na nás v budoucnosti čeká.


Opět opakujeme, že hlavním úkolem ČKF je celý kitový sport a jednotlivé kluby a kitery sjednotit a né rozdělit. Každý, kdo má v tomto ohledu co přinést, je u nás vítán. Kvalitních, pracovitých a zapálených lidí není pro náš sport nikdy dost.

Těšíme se na spolupráci!
Česká kitová federacePředchozí stránka: Technické informace
Následující stránka: Výbor České kitové federace

Created: Exaltor - grafika, webdesign, reklama